Що ми лікуємо

ЗАХВОРЮВАННЯ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ, А ТАКОЖ СУПУТНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Лікування остеохондрозу

Співробітники медичного центру “Бубновський” стверджують: остеохондроз – не вирок! Це захворювання ефективно виліковується завдяки правильно підібраним силовим навантаженням. Необхідно допомогти організму і дати йому набір вправ, які підвищують кровообіг в м’язах і за рахунок цього покращують живлення навколо суглобових поверхонь і створюють необхідні умови для ефективного лікування хребта і суглобів.

Лікування сколіозу

Ключовим фактором успішного лікування сколіозу є правильна діагностика даного захворювання. Центр “Бубновський” надає унікальну можливість отримати точну картину стану хребта – діагностику апаратом Formetric-4D. На основі діагнозу фахівці розробляють індивідуальну програму, яка включає спеціальні вправи, фізіотерапевтичні процедури, масаж і інші лікувальні заходи. Методики центру “Бубновський” дозволяють ефективно скоригувати навіть важкі порушення постави, не вдаючись до медикаментів або операцій.

Лікування суглобів

Кваліфікація фахівців і найсучасніше обладнання медичного центру “Бубновський” дозволяє ефективно лікувати артрити і артрози, покращувати якість життя пацієнтів, які звернулися до нас. Грамотно складені комплекси вправ виключають осьові навантаження на суглобові поверхні, а головне – регулярні заняття гарантують стійке позбавлення від болю в суглобах вже після першого лікувального курсу.

Відновлення після травм

Фахівці медичного центру “Бубновський” нададуть вам компетентну підтримку і допоможуть відновитися після перенесених травм опорно-рухового апарату. Лікування підбирається комплексно і без застосування медикаментів. Завдяки поєднанню фізичних занять і терапевтичних процедур відновлюються обмінні процеси у тканинах, зникає біль і підвищується рухливість суглобів.

Реабілітація

Медичний центр “Бубновський” Харків має перевірену часом хорошу репутацію з реабілітації і швидкого відновлення після операцій на суглобах, а також на підготовку до ендопротезування. Лікувальний результат досягається немедикаментозними методами, із застосуванням дозованих навантажень на силових тренажерах декомпресійного типу і точно підібраними фізіотерапевтичними процедурами. Завдяки активній реабілітації, фізичний стан оперованого суглоба відновлюється набагато швидше. А регулярні заняття дозволяють підтримувати нормальне функціонування суглоба протягом багатьох років.

Профілактика

Медичний центр “Бубновський” пропонує унікальну індивідуальну програму профілактики цілого ряду захворювань. Профілактичний і загальнозміцнюючий ефект досягається завдяки відновленню обмінних процесів в тканинах, поліпшенню кровотоку і лімфотоку. За допомогою регулярних занять ви зможете повернути свободу руху, поліпшити самопочуття, нормалізувати сон і підвищити працездатність.

Контакти

Проспект Науки, 45/3 Монте Плаза • Ст.м. 23 Серпня
Понеділок - П'ятниця: 800 - 2100
Субота, Неділя: 800 - 1800