Лікування поліартриту

Унікальна методика без медикаментів та операцій

За офіційними даними, артрит вражає кожного сотого мешканця планети. Насправді ці показники набагато вищі. Це аутоімунне захворювання, причини його остаточно невідомі. При патології свої імунні клітини вражають синовіальну оболонку суглоба, що супроводжується болями, запаленням, набряклістю та іншими симптомами. Діагноз поліартрит ставиться у випадках, у яких уражаються відразу 4 і більше суглобів організму. Патологія вважається невиліковною, але є методики, що дозволяють пацієнтам досягати ремісії.

Лікування ревматоїдного поліартриту

Захворювання протікає по 4 стадіям:
 1. На першій стадії спостерігається набряклість та початок запального процесу. М’язи трохи атрофуються, а кісткова тканина стоншується.
 2. На другій стадії запалений суглоб збільшується у розмірі, ерозивні осередки зростають.
 3. На третій стадії людина вже погано рухає хворими кінцівками.
 4. На останній, четвертій, стадії уражаються інші ограни та системи: печінка, серце, судини.

Лікування поліартриту суглобів залежить від стадії захворювання, наявності інших хронічних патологій, віку пацієнта та інших факторів. Комплексне лікування поліартриту кистей рук за допомогою кінезітерапії полягає в особливому руховому навантаженні, яке поступово зміцнює м’язовий корсет безпосередньо рук і кистей, а також спини та черевного преса.

Терапія неможлива без загального зміцнення організму, тому деякі з вправ на певному етапі лікування стосуються не тільки уражених суглобів, але й опорно-рухового аппарата. Такий вплив покращує кровообіг, сприяє нормалізації обмінних процесів та тонізує імунну систему.

Фізіотерапія

До комплексу системного лікування артриту входить також повна зміна способу життя: відмова від шкідливих звичок, смаженої, жирної їжі та солодощів. Лікування поліартриту пальців рук продовжується довічно, пацієнту завжди потрібно стежити за своїм раціоном. Фізіотерапія відіграє не останню роль у лікуванні подагричного поліартриту, реактивної та псоріатичної форми. Особливо слід зазначити такі методики Бубновського, які він успішно застосовує у своєму медичному центрі:

 • Магнітотерапія. Полягає у впливі на запалені тканини статичними магнітними полями різної частоти. Дозволяє зняти больовий синдром, покращити мікроциркуляцію крові в ураженому суглобі та покращити ефект від прийнятих препаратів. Призначається лише кваліфікованим лікарем після вивчення історії хвороби та проведення діагностики. Метод активно застосовується під час лікування реактивного поліартриту.
 • Лазеротерапія. Полягає у впливі на шкіру лазерним променем червоного та інфрачервоного спектра. Така методика має вражаючий ефект завдяки точній прицільності лазерного променя та достатньої глибини його впливу. Для здійснення процедури потрібне дороге обладнання, яким оснащені далеко не всі клініки країни. У Харкові пройти курс лазеротерапії ви можете у медичному центрі доктора Бубновського.
 • Кінезітерапія. Включає низку вправ, розроблених спеціально для лікування псоріатичного поліартриту та інших форм захворювання суглобів за допомогою зміцнення м’язового тонусу. Після комплексу вправ знімається біль, до пацієнта повертається здатність рухатись.

Лікування поліартриту включає безліч заходів: дієта, відмова від шкідливих звичок, фізіотерапія. У медичному центрі доктора Бубновського можна пройти діагностику та курс лікування артриту шляхом застосування фізіотерапевтичних процедур.

  Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам