Лікування артриту

Унікальна методика без медикаментів та операцій

Артрит є запальним процесом, в гострій формі протікає в суглобах. Розрізняють три види хвороби: моноартрит – ураження одного суглоба, олігоартрит – запалення двох і більше суглобів, якщо ж уражена велика кількість суглобів, йдеться про поліартрит. Вирізняються й інші форми: ревматоїдний, гострий артрит та інші. Враховуючи, наскільки поширеним є це захворювання, лікування артриту в Харкові – одна з найбільш затребуваних медичних послуг.
Основна інформація для пацієнтів
Діагностика
Діагноз ставиться на основі скарг пацієнта, анамнезу, огляду пацієнта. Діагностика проходить у три етапи:
 1. Осмотр врача-кинезитерапевта, проведение миофасциальной диагностики.
 2. DIERS Formetric-4D. Позволяет всего за одно короткое обследование (10 сек) получать исчерпывающие данные о костно-мышечной системе от шейного отдела позвоночника до стоп.
 3. Тестове заняття із реабілітологом.
Час діагностики
2 години.
Додаткові обстеження
МРТ, УЗІ суглобів.
Рекомендовані фізіопроцедури
Метод лікування
Рекомендована тривалість курсу
36 занять. Детальніше

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Прояв артриту суглобів

  Вже на початковій стадії ревматичний, реактивний та будь-який інший артрит суглобів сигналізує про себе певними симптомами:
  • Рух кінцівок супроводжується хрускотом у суглобах та больовими відчуттями в них.
  • Змінюється форма ураженого суглоба.
  • Рухливість його обмежується.
  • Навколо хворого місця спостерігається почервоніння шкіри та припухлість.
  Не відразу ці прояви спостерігаються у повному обсязі, протягом хвороби виділяється кілька стадій:
  • При реактивному або іншому артриті 1 ступеня періодично відчувається біль при інтенсивному фізичному навантаженні, що супроводжується деякою скутістю рухів.
  • Надалі ситуація погіршується, захворювання переходить у другу стадію, коли він спостерігається хрускіт у суглобах, локальне підвищення температури у уражених областях. Лікування артриту 2 ступеня має проводитися комплексно щороку, незалежно від стадії загострення.
  • Третя стадія характеризується обмеженням рухливості та болем, відчувається навіть у стані спокою. На цій стадії хворому надається група інвалідності. Лікування артриту 3 ступеня крім медикаментів, фізіопроцедур та дієти має на увазі відновлення кальцієвого балансу, щоб скоротити його виведення з організму. Пацієнтам призначається прийом препаратів кальцію та вітаміну Д.
  • Остання стадія – артрит 4 ступеня, пов’язана з незворотними змінами, повним знерухомленням і постійним болем. Можливі ускладнення у вигляді серцевої недостатності, пошкодження м’яких тканин, розрив сухожиль.
  Щоб уникнути таких драматичних наслідків, лікування артриту необхідно починати якомога раніше, з появою перших симптомів.

  Лікування артриту

  Щоб лікування артриту та болю в суглобах було дійсно ефективним, необхідний точний діагноз, який виявляє і ступінь деструктивних змін хрящової тканини, та їхню причину.

  Методи лікування

  Лікування посттравматичного артриту та інших форм захворювання потребує комплексного підходу, воно включає кілька методів:
  • фізіотерапію;
  • лікувальну фізкультуру
  Одним із найважливіших аспектів комплексного лікування є спеціальна гімнастика. Вправи як полегшують поточний стан пацієнта, а й є профілактикою подальшого розвитку захворювання. Завдяки фізичним вправам тканини стають еластичнішими, відновлюється гнучкість суглобів, повертається свобода рухів. Вправи, створені задля відновлення гнучкості, поєднуються з силовими навантаженнями. Поряд із лікувальною гімнастикою пацієнтам рекомендуються й інші види фізичної активності, включаючи поїздки велосипедом, плавання, піші прогулянки. Лікування гострого артриту завдяки цьому стає особливо ефективним.

  Основні переваги лікування артриту у центрі Бубновського

  Завдяки спеціальній авторській методиці лікування травматичного артриту у клініці Бубновського здійснюється без використання медикаментів. При своєчасному поводженні можна досягти повного одужання без негативних наслідків.

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам   Програма лікування складається в індивідуальному порядку на багатофункціональному тренажері з урахуванням локації та перебігу хвороби та загального стану здоров’я пацієнта. При виконанні вправ важливо дотримуватись режиму дихання та техніку виконання. На додаток до фізичних занять спеціаліст призначає кріокомпреси, пантомасаж та бальнеопроцедури. Все це в комплексі дозволяє отримати добрий результат після проходження повного курсу лікування, який складає 36 сеансів. Під час занять за вами закріплюється інструктор-методист, який супроводжуватиме вас до кінця лікувального процесу та за необхідності коригувати програму лікування. Вже через кілька занять ви відчуєте, як знижуються болючі відчуття, а суглоби стають більш рухливими. У Медичному центрі доктора Бубновського застосовуються перевірені методи лікування артриту, які показали добрий результат. Про це говорять численні відгуки клієнтів, які проходили лікування. Комплексний підхід дає чудові результати, дозволяючи послабити, а в деяких випадках і повністю позбавитися прояву симптомів хвороби на будь-якій стадії.

   Контакти

   Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
   Ст.м. 23 Серпня
   Центр працює за попереднім записом
   Пн-Сб

    Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам