Наша місія

Здоров’я – у русі!

Ми знаємо як допомогти Вам зберегти або відновити здоров’я, зробити доступним те, що найдорогоцінніше на Землі – щастя бути здоровим.

Наша мета – забезпечити Вам життя без болю, медикаментів і операцій при захворюваннях хребта і суглобів. Ми не просто лікуємо вашу біль, ми даємо вам шанс вийти на нову якість життя!

Наші Фахівці

Ми – команда професіоналів, яка покликана допомогти Вам впоратися зі своїм болем і стати на шлях здоров’я.

Ми використовуємо всі найсучасніші і прогресивні методики лікування для забезпечення якнайшвидшого і найбільш ефективного відновлення наших пацієнтів.

Про метод

Ми застосовуємо комплекс сучасних методик фізіотерапії, що поліпшують кровообіг у м’язах, живлення кісткової і хрящової тканини, створюючи необхідні умови для їх відновлення та ефективного лікування захворювань хребта і суглобів.

Тривалість лікувального заняття 60-90 хв (в залежності від рівня складності) і включає в себе:
– виконання вправ відповідно до індивідуально розробленої програми під контролем реабілітолога;
– фізіотерапію (методика впливу підбирається за показаннями)
– масаж і терапію тригерних точок.

Регулярне відвідування Центру Bubnovsky, допоможе Вам попередити або вилікувати такі захворювання опорно-рухового апарату як остеохондроз, протрузії і грижі міжхребцевих дисків, артрит, артроз великих суглобів, допоможе відновитися після травми.

Звертаємо вашу увагу, що некваліфіковане застосування і копіювання рухів може завдати шкоди вашому здоров’ю та репутації центру Bubnovsky.

Контакти

Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
Ст.м. 23 Серпня
Центр працює за попереднім записом
Пн, Ср, Пт

    Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам