Лікування сколіозу

Унікальна методика без медикаментів та операцій

Наша постава залежить від багатьох факторів:

 • М’язовий тонус
 • Функціонального стан скелетно-м’язової системи
 • Наявні хронічні захворювання
 • Фізична активність, а також чергування навантажень статичного і динамічного типу
 • Поточний стан внутрішнього мінерального обміну в організмі

Процес формування постави починається відразу після народження дитини і необхідне розуміння батьків адекватного дозованого навантаження на певні відділи хребта в конкретні періоди його зростання. Також небезпечний для розвитку хребта і формування постави підлітковий період 13 – 16 років, коли вже можуть з’являтися підвищені навантаження, а формування скелетно-м’язової системи ще не закінчено. Тому дуже важлива рання діагностика змін, що намітилися в поставі, щоб лікування викривлень хребта було розпочато якомога раніше з позитивним результатом.

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам

  Вартість консультації
  Консультація
  лікаря-кінезітерапевта
  Детальніше
  Проведення міофасциальної діагностики. Аналіз обсягу рухів за допомогою MobeeMed, Mobee Fit. ЕКГ-дослідження. Тестове заняття з реабілітологом
  750 гривень

  Види викривлення хребта – сколіоз, кіфоз, гіперлордоз

  Постава з порушеннями розвитку є відхилення в будь-яку сторону від нормальної осі. Порушення постави класифікуються залежно від сторони відхилення:

  • Викривлення в бічній проекції – кіфоз, сутулість, гіперлордоз і інші
  • Викривлення в передній проекції – сколіоз
  • Комбіновані викривлення – кіфосколіоз

  Слабко виражені порушення в поставі зазвичай проявляються у вигляді швидкої стомлюваності певних м’язів корпусу, регулярного болю у голові або в спині при навантаженні а також призводять до порушень роботи внутрішніх органів

  Ступені сколіозу

  Сколіоз – це захворювання хребта, що виявляється його відхиленням від нормальної осі в передній горизонтальної проекції (вправо або вліво). Діагностують сколіоз 4-х ступенів:

  • Перша – бічне відхилення не більше 30 градусів
  • Друга – діапазон від 30 до 60 градусів
  • Третя – діапазон від 60 до 90 градусів
  • Четверта – бічне відхилення більш ніж 90 градусів

  Лікування сколіозу і інших викривлень хребта

  Якщо виявлено викривлення хребта лікування можна починати у будь-якому віці, незалежно від поточного стану хребта і стадії захворювання. У сучасній медицині в даний час широко поширена думка, що важкі порушення постави можуть коригуватися виключно оперативним шляхом, проте – це не так.

  • Лікування сколіозу у Харкові за методикою Бубновського починається з точної діагностики на Formetric-4D і ефективно виконується незалежно від виявленого ступеню сколіозу або інших порушень постави. Дана методика ґрунтується на строго індивідуальній розробці лікувальних заходів, що включають в себе спеціальні вправи, фізіотерапевтичні процедури, масаж і т.і.
  • Вся робота зі скелетно-м’язовою системою виконується на спеціальних реабілітаційних декомпресійних тренажерах, завдяки чому формується хороший м’язовий корсет для функціональної підтримки вертикальності хребта, відновлюється правильне положення тазу.
  • Якщо захворювання знаходиться на ранніх стадіях розвитку, то досягається повне відновлення нормальної форми хребта і формування правильної постави. Але навіть у важких випадках, коли зміни вже незворотні, лікування сколіозу дозволяє привести в нормальний стан глибокі м’язи спини, що вже саме по собі в значній мірі знижує хронічні болі у спині. Хворі на сколіоз повинні займатися фізичною культурою все життя, тільки так вдасться підтримувати хребет і навколишні його м’язи у здоровому стані. Втім, це стосується всіх людей, навіть тих, у кого хребет поки ще не нагадав про себе болем.

  Всі профілактичні заходи, а також повноцінна діагностика і лікування остеохондрозу і міжхребцевої грижі можна пройти у медичному центрі «Бубновський», під чуйним наглядом висококваліфікованих лікарів та професійних реабілітологів. Щоб отримати консультацію лікаря, Вам необхідно залишити заявку на нашому сайті, де ви зможете обрати зручну дату і час для відвідування нашого Центру.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам