Лікування остеохондрозу

Унікальна методика без медикаментів та операцій

Лікування остеохондрозу

Згідно зі статистикою, 30% людей у ​​віці старше 30 років страждають на остеохондроз. Це захворювання хребта, яке пов’язане з прискореним зношуванням, передчасним старінням хребта і дистрофічними процесами в міжхребцевих дисках. Для людей, які страждають від остеохондрозу характерні наступні симптоми:

 • Скутість рухів
 • Дискомфорт і больові відчуття при тривалому перебуванні в одному положенні (сидячи або стоячи)
 • Ниючі болі в спині під час спокійного положення, наприклад в лежачому положенні
 • Знижений рівень працездатності, що є наслідком порушення рухливості хребта

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Вартість консультації
  Консультація
  лікаря-кінезітерапевта
  Детальніше
  Проведення міофасциальної діагностики. Аналіз обсягу рухів за допомогою MobeeMed, Mobee Fit. ЕКГ-дослідження. Тестове заняття з реабілітологом
  750 гривень

  Причини виникнення остеохондрозу і міжхребцевих гриж

  • Малорухливий спосіб життя, часте перебування в незручних статичних позах. Сучасна людина приблизно з шестирічного віку проводить близько шести годин на день в сидячому положенні: сидить за столом вдома, в школі, перед телевізором, за комп’ютером вдома або в офісі, за кермом і т.п.
  • Монотонна фізична праця, професійний спорт, підняття важких предметів. Всі ці дії перевантажують одні частини хребта і не задіють інші, що з часом обертається болями у спині і різними захворюваннями: остеохондроз, радикуліт, ішіас, люмбаго, протрузія хребта. Згодом диски хребта зношуються, втрачають свої здібності, так як стають більш крихкими. Постійна перевтома м’язів призводить до того, що вони просто не в змозі повноцінно виконувати захисну функцію скелета, тому підвищені навантаження часто супроводжуються травмами, деформацією хребта і болем різного характеру.

  Будь-які болі у хребті не можуть бути випадковими і з’явитися на порожньому місці, а своєчасне лікування остеохондрозу хребта гарантує хороший результат.

  Профілактика і лікування остеохондрозу і міжхребцевих гриж

  Розвиток остеохондрозу залежить від того, наскільки сильно виражений патологічний процес:

  • Зміна структури дисків, що супроводжується втратою еластичності тканин і як результат – поява болю через спазм м’язів, набряк прилеглих тканин, знижена рухливість
  • З’являється протрузія або грижа хребта, що є незворотнім процесом, так як диск тепер починає тиснути на нерви, спазмуються м’язи і судини
  • Спостерігається нестабільність міжхребцевих дисків, що є результатом порушення підтримуючих властивостей м’язового апарату хребта
  • Кальцинація суглобів, поява остеофітів, що призводить до запального процесу, травм нервів, м’язів, судин і інших проблем.
  • Прекрасним способом для запобігання болю в спині є вправи на спеціальних декомпресійних тренажерах, які сприяють зняттю м’язових спазмів та усуненню больових синдромів, відновленню тонусу глибоких м’язів спини і функціональній активності великих суглобів.
  • Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму вправ з урахуванням наявних супутніх захворювань. Контроль правильності виконання вправ і дихання здійснює персональний інструктор-реабілітолог.
  • Для того, щоб посилити дію проведеної кинезитерапии комплексно застосовується апаратна фізіотерапія: для локального впливу на м’язово-скелетних систему при хронічних і гострих процесах, для поліпшення місцевого кровообігу в осередку патології, активації процесів регенерації на всіх рівнях, поліпшення харчування кісткових і хрящових поверхонь.

  Всі профілактичні заходи, а також повноцінну діагностику і лікування остеохондрозу і міжхребцевої грижі можна пройти у медичному центрі «Бубновський», під чуйним наглядом висококваліфікованих лікарів та професійних реабілітологів. Щоб отримати консультацію лікаря, Вам необхідно залишити заявку на нашому сайті, де ви можете вибрати зручну дату і час для відвідування нашого Центру.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн, Ср, Пт

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам