Кінезітерапія

Лікування рухом за методом С.М Бубновського

Кінезітерапія – це можливість відновити роботу опорно-рухової системи за рахунок зміцнення м’язового тонусу. Часто такий метод використовується для усунення болю, паралічу після інсульту і т. і. Правильно підібраний комплекс дозволяє зняти больові відчуття, повернувши пацієнтові повноцінне життя. Які особливості та як проводиться кінезітерапія?

Ефект від м’язового впливу

Багато захворювань хребта і суглобів вимагають тривалого лікування. Відсутність посильних спортивних навантажень лише погіршує стан хворого. Щоб уникнути подібної проблеми, слід підходити до питання фізичної активності правильно.

Методика кінезітерапії – це можливість відновити роботу м’язів, сухожиль і інших ділянок тіла. При правильному проведенні можна отримати помітний ефект від занять:

 • відведення лімфатичної рідини;
 • відновлення тонусу м’язів;
 • збільшення гнучкості;
 • поліпшення гідратації хребців і хрящових дисків;
 • зменшення больових відчуттів при патологіях.

Крім цього, поліпшується кровопостачання, а вільні радикали, які відповідають за утворення онкологічних захворювань, виводяться, не накопичуючись в організмі. Кому показан комплекс таких методик? Всім, хто зіткнувся з певними захворюваннями опорно-рухової системи: грижами, проблемами з тазостегновим суглобом, патологіями колінних суглобів і т.і.

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Вартість консультації
  Консультація
  лікаря-кінезітерапевта
  Детальніше
  Проведення міофасційної діагностики. Аналіз обсягу рухів за допомогою MobeeMed, Mobee Fit. ЕКГ-дослідження. Тестове заняття з реабілітологом.
  750 гривень

  Методика Бубновського

  Найбільш добре зарекомендував себе комплекс заходів від доктора Бубновського, спрямований на поліпшення стану здоров’я. Методика Бубновського С. М. вирішує безліч завдань, пов’язаних із хворобами хребців і суглобів, ця методика відрізняється не тільки високою ефективністю, але і безболісністю.

  Програма лікування включає у себе ряд комплексів, спрямованих на відновлення тієї чи іншої частини тіла:

  • вправи для ступнів. Такий комплекс підходить для пацієнтів, яким діагностували плоскостопість;
  • вправи для колін (спрямовані на зниження больових відчуттів в області колінного суглоба і реабілітацію);
  • кінезітерапія, спрямована на поліпшення роботи тазостегнового суглоба;
  • рухи для області живота (такий метод підходить для поліпшення кровопостачання судин і органів);
  • терапія для зміцнення м’язів спини (допомагає поліпшити стан хребців, дисків і хрящів).

  Лікування без болю

  Вирішити ряд завдань, пов’язаних зі зміцненням м’язів і реабілітацією, допоможе кінезітерапія у центрі Бубновського. Тут працюють досвідчені лікарі, здатні підказати найбільш правильний варіант лікування і запропонувати комплекс, який дійсно матиме позитивний вплив на пацієнта.

  Кінезітерапія за методом Бубновського допоможе поліпшити стан здоров’я, але тільки, якщо вправи виконуються правильно. У клініці за цим простежать наші лікарі, так само і за тим, як відбувається реабілітація, скільки часу на неї буде потрібно, і які варіанти лікування можуть бути як доповнення.

  Кінезітерапія у Харкові – це можливість поліпшити якість свого життя і знову зробити його повноцінним без болю у тілі і незручностей. У вас виникли проблеми з суглобами або спиною? Тоді кінезітерапія стане правильним і безболісним вирішенням питання.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн, Ср, Пт

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам