Лікування артрозу

Унікальна методика без медикаментів та операцій

Патології суглобів сьогодні зустрічаються дедалі частіше. Артроз вражає пацієнтів різного віку. Найвищу частку серед усіх поразок суглобів займає артроз, що деформує. Раніше на це захворювання страждали люди переважно похилого віку. Тепер більше вперше виявлених випадків відзначають в осіб віком 45 років.

Ця хвороба суглобів значно знижує працездатність та якість життя цих хворих, а також нерідко призводить до інвалідності. При виникненні болю в суглобі слід негайно звернутися до лікаря, щоб він призначив обстеження, визначив ступінь і характер ураження суглобової тканини, а потім провів комплексне лікування патології суглобів за допомогою кінезітерапії.

Основна інформація
Діагностика
Діагноз ставиться на підставі скарг пацієнта, анамнезу, огляду пацієнта. Діагностика проходить у три етапи:
 1. Огляд лікаря-кінезітерапевта, проведення міофасціальної діагностики.
 2. DIERS Formetric-4D. Дозволяє лише за одне коротке обстеження (10 сек) отримувати вичерпні дані про кістково-м’язову систему від шийного відділу хребта до стоп.
 3. Тестове заняття з реабілітологом.
Час діагностики
2 години.
Додаткові обстеження
Рентген, КТ, МРТ.
Метод лікування
Кінезітерапія
Рекомендована тривалість курсу
36 занять. Докладніше

  Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам  Лікування артрозу

  Які тканини уражаються при артрозі

  Артроз суглобів відносять до групи дегенеративно-дистрофічних уражень опорно-рухового апарату. Провідний процес при цій патології – ndash; руйнування хрящової тканини, що вистилає суглобові поверхні. Єдиної причини її розвитку не виявлено.

  Ще у цей патологічний процес при хронічному та гострому артрозі залучені поверхні кісток, прилеглі до суглоба, а також поруч розташовані м’якоткані структури. До цих утворень відносять:

  • суглобові поверхні;
  • синовіальну оболонку;
  • зв’язковий апарат, що належить до суглоба;
  • суглобову сумку;
  • м’язи, які прикріплюються поблизу зчленування.

  Артроз у початковій стадії тече поступово та непомітно для пацієнта. Його симптом не виявляються. Руйнування суглоба триває кілька років. Воно повільно та неухильно прогресує.

  На останніх стадіях артрозу у хворого неможливі будь-які рухи у суглобі. Тканини у цій галузі набряклі, спостерігається видима деформація. У пацієнта виявляють суттєве скорочення ураженої кінцівки.

  Ефективне лікування артрозу за Бубновським, його особливості

  Уже понад двадцять років комплексне лікування артрозу проводять за допомогою кінезітерапії. Це унікальна система вправ, яка виконується на спеціальних сконструйованих декомпресійних тренажерах.

  При відновленні функцій суглобів використовуються резервні можливості організму пацієнта. За допомогою методики створюються умови, що розширюють обсяг рухів у суглобах і забирають болючі відчуття.

  Під час обстеження пацієнта застосовується систему оптичної 3D/4D діагностики Formetric-4D. Воно надає вичерпні відомості про стан суглобових зчленувань. На основі отриманих даних складається для хворого на індивідуальний комплекс терапії. Кінезітерапія повністю безпечна.

  Вправи знімають м’язовий спазм та зменшують біль. Наскільки правильно пацієнт виконання руху, здійснює контроль персональний інструктор. Комплексне лікування артрозу за методом Бубновського для посилення ефекту комбінують із масажем та фізіотерапією.

   Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам   Де проводять лікування суглобів у Харкові

   Наша клініка Бубновського пропонує пацієнтам пройти кінезітерапію. Комплексне лікування захворювання суглобів можна отримати за розумною ціною. У медичному центрі воно відбувається на сучасному обладнанні. Терапевтичне лікування артрозу у Харкові проводять висококваліфіковані лікарі та інструктори. Приходьте до нас на прийом!

   Контакти

   Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
   Ст.м. 23 Серпня
   Центр працює за попереднім записом
   Пн-Сб

    Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам