Лікування атеросклерозу

Унікальна методика без медикаментів та операцій

Згідно зі статистикою, найвірогіднішою причиною раптової смерті у сучасному світі є інсульт чи інфаркт. А це наслідок утворення атеросклеротичних бляшок у судинах головного мозку та серця. Раніше ці патології зустрічалися переважно у людей похилого віку, але зараз до такої смертності схильні вже й молоді люди. Все це пов’язано з неправильним харчуванням та нестачею рухової активності. Тому так важливо вчасно діагностувати атеросклероз та вчасно розпочати терапію. У Медичному центрі доктора Бубновського проводиться ефективне лікування атеросклерозу без операції за допомогою лікувальної гімнастики, кінезітерапії та фізіотерапії. В результаті значно підвищується тонус судин, знижується ймовірність утворення атеросклеротичних бляшок, пацієнт навіть із психологічного боку почувається набагато краще.
Основна інформація
Діагностика
Діагноз ставиться на основі скарг пацієнта, анамнезу, огляду пацієнта. Діагностика проходить у три етапи:
 1. Огляд лікаря-кінезітерапевта, проведення міофасціальної діагностики.
 2. DIERS Formetric-4D. Дозволяє всього за одне коротке обстеження (10 сек) отримувати вичерпні дані про кістково-м’язову систему від шийного відділу хребта до стоп.
 3. Тестове заняття з реабілітологом.
Час діагностики
2 години.
Додаткове обстеження
УЗД судин необхідної зони, контроль ліпідного профілю (венозна кров), контроль артеріального тиску, ЕКГ, консультація кардіолога, при необхідності МРТ суглобів або хребта.
Рекомендовані фізіопроцедури
Призначення процедур залежить від інших скарг з боку ОДА.
Метод лікування
Кінезітерапія
Рекомендована тривалість курсу
36 занять. Детальніше

Атеросклероз: причини, симптоми та головна небезпека

Патологія полягає у поразці артерій (судин, які займаються безпосереднім харчуванням тканин киснем). Усередині артерій з’являється спочатку наліт, та був і атеросклеротичні бляшки. Відбувається це внаслідок порушення ліпідного та білкового обміну: “поганий” холестерин та деякі фракції ліпопротеїдів утворюють особливі структури, які не розсмоктуються з плином часу, а, навпаки, нашаровуються одна на одну, що призводить до утворення бляшок. З прогресуванням захворювання просвіт судин звужується, це може супроводжуватися підвищенням тиску. Але найчастіше жодних симптомів немає кілька років. У цьому полягає основне підступність захворювання. До основних причин можна віднести два фактори:
 • генетична схильність;
 • спосіб життя (зловживання жирною їжею, алкоголем, куріння).

Ефективне лікування атеросклерозу у центрі доктора Бубновського

У Медичному центрі доктора Бубновського застосовується кілька методів лікування атеросклерозу: кінезітерапія, фізіотерапія та лікувальна гімнастика.

Кінезітерапія

Полягає у лікуванні рухом. Після повного обстеження із застосуванням найновіших безпечних методів проводиться індивідуальне призначення процедур з урахуванням особливостей організму пацієнта (віку, ступеня ураження судин, інших хронічних захворювань тощо). Кінезітерапія спрямована на зміцнення м’язового корсету пацієнта, внаслідок чого покращується кровообіг у всьому тілі. Навантаження розраховується індивідуально у точній відповідності до стану хворого. Підвищення навантаження може негативно вплинути на проблему, а недостатня напруга м’язів не призведе до очікуваного результату. Тому спеціалісти центру доктора Бубновського завжди індивідуально підходять до ситуації кожного пацієнта.

Фізіотерапія

Лікування атеросклерозу судин полягає у застосуванні деяких фізіотерапевтичних методів, які покращують тонус м’язів та артерій. В результаті покращується кровообіг, знижується тиск, пацієнт краще почувається як психологічно, так і фізично. Лікування при атеросклерозі спрямоване на зниження концентрації шкідливих ліпопротеїдів та холестерину у крові. Це досягається шляхом оздоровлення всього організму та залежить безпосередньо від зусиль пацієнта. Він має бути залучений до процесу та ознайомлений з можливими ризиками. Пацієнти повинні розуміти, що тільки їхні постійні зусилля щодо зміни способу життя та збільшення активності зупинять прогрес хвороби. У Медичному центрі доктора Бубновського вам допоможуть відчути смак життя і навчать правильно рухатися.

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам