Лікування гіпертонії

Унікальна методика без медикаментів та операцій

За даними статистики, на гіпертонію зараз хворіють від 30% до 40% населення планети. У людей похилого віку цей показник сягає 70%. Артеріальна гіпертонія загрожує цілою низкою ускладнень: хворобами мозку, нирок, серця та інших внутрішніх органів. Існує як медикаментозне, так і безмедикаментозне вирішення проблеми, але пацієнту слід розуміти, що тільки повна зміна способу життя може допомогти йому впоратися із хворобою. У Медичному центрі доктора Бубновського ви отримаєте кваліфіковану допомогу та індивідуальний підхід до вашої проблеми з урахуванням протипоказань. Тут працюють лише досвідчені лікарі, які щодня стикаються з гіпертонією: вони розроблять для вас ефективний план лікування та допоможуть йому слідувати. Пам’ятайте, що сучасне лікування гіпертонії може значно збільшити термін вашого життя та підвищити його якість.
Основна інформація
Діагностика
Діагноз ставится на основании скарг паціента, анамнезу, огляду пацієнта. Діагностика відбувається в три етапи:
 1. Огляд лікаря-кінезітерапевта, проведення міофасціальної діагностики.
 2. DIERS Formetric-4D. Дозволяє всього за одне коротке обстеження (10 сек) отримувати вичерпні дані про кістково-м’язову систему від шийного відділу хребта до стоп.
 3. Тестове заняття з реабілітологом.
Час діагностики
2 години.
Додаткове обстеження
Контроль ліпідного профілю (венозна кров), контроль АТ – добове моніторування, консультація кардіолога. При необхідності МРТ суглобів чи хребта.
Метод лікування
Кінезітерапія
Рекомендована тривалість курсу
36 занят. Детальніше

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам



  Артеріальна гіпертензія: особливості перебігу захворювання

  Гіпертонією називається стійке підвищення артеріального тиску. Ці показники є суто індивідуальними: вони залежать від віку пацієнта, супутніх патологій та особливостей організму. Підвищений тиск може сигналізувати і про інші патології, але найчастіше він говорить про гіпертонію. Поступове підвищення показників іноді ніяк не відбивається на стані хворого, повільно впливаючи на внутрішні органи. Пацієнт часто відчуває кризу: різке збільшення показників артеріального тиску. Це може супроводжуватися такими ознаками:
  • поява “мушок” перед очима;
  • головні болі;
  • відчуття тяжкості у голові;
  • нудота;
  • запаморочення і т.д.
  Курс лікування при гіпертонії не може обмежуватись лише прийомом медикаментів: така терапія буде неефективною. Пацієнту слід переглянути свій спосіб життя, навчитися вправ лікувальної гімнастики та повторювати їх все життя. Так можна навіть провести лікування гіпертонії без ліків, але це потребує повної віддачі хворого.

  Лікування гіпертонії фізичними вправами

  У нашому центрі лікаря Бубновського проводиться безмедикаментозне лікування гіпертонії за допомогою спеціальних вправ. Первинний прийом починається з ретельної діагностики стану пацієнта, встановлення стадії патології та ознайомлення з анамнезом. Тільки після цього можна призначити адекватну та ефективну терапію. Лікування гіпертонії гімнастикою проводиться в індивідуальному порядку: пацієнту призначається ряд вправ, які він виконує разом із лікарем. У ході таких занять хворий навчається правильної техніки, звикає до потрібного навантаження та постійно консультується з лікарем з будь-яких питань. В результаті підвищується не тільки м’язовий тонус, але і тонус судин, вони стають більш еластичними та міцними, що особливо важливо при лікуванні гіпертонії. Після курсу значно покращиться кровопостачання тканин організму та внутрішніх органів, знизиться психологічна напруженість, і загалом оздоровиться все тіло. Вправи призначаються з урахуванням особливостей організму пацієнта: його віку, супутніх патологій та ступеня основного захворювання. В ході лікування при гіпертонії в Медичному центрі доктора Бубновського ви відчуєте смак до життя, покращає не тільки ваш фізичний стан, а й психологічний настрій. Пацієнту слід пам’ятати, що ряд вправ, з якими він познайомиться у стінах центру доктора Бубновського, йому потрібно буде робити все життя. Тільки так можна запобігти можливим ускладненням від хвороби і зупинити її прогресування.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам