Боремось за ваше здоров'я -
працюємо для людей

Лікування болю в спині, шиї та суглобах без операцій

Записатися

ДОВІРТЕ ВАШЕ ЗДОРОВ’Я ДОСВІДЧЕНИМ КВАЛІФІКОВАНИМ ФАХІВЦЯМ ІЗ ЦЕНТРУ ДОКТОРА БУБНОВСЬКОГО

 • Довіряйте своє здоров’я професіоналам

  Усі співробітники центру Бубновського пройшли навчання та є акредитованими фахівцями, які працюють за методикою Бубновського — лікування захворювань опорно-рухового апарату за допомогою руху. Більш того, ми застосовуємо всі найсучасніші методи фізіотерапії аби досягти найліпшого ефекту від лікування.

 • Ваше здоров’я у надійних руках

  За більш ніж 10 років нашого активного просування методики Бубновського в Україні відкрилося багато центрів, що імітують знання методики, але зовсім не розуміють її суть і часто не мають навіть медичної ліцензії.

 • Інноваційна діагностика

  У центрі доктора Бубновського застосовується система безконтактного оптичного 3D/4D аналізу хребта та постави Formetric-4D. Це дозволяє нам краще розуміти причину вашого болю, точніше скласти план лікування та спостерігати результати в динаміці. Обстеження проводиться без шкідливого для організму випромінювання, як із традиційних методах: рентген, КТ чи МРТ.

 • Досвідчена професійна команда

  Ми працюємо за методикою Бубновського у Харкові з 2011 року.

  За цей час ми покращили якість життя понад 17,000 людей.

 • Медична ліцензія

  Гарантує нашу відповідальність перед пацієнтами за результати лікування.

  Рішення МОЗ України від 28.02.2019 №483.

 • Зручне розташування

  Ми знаходимося у центрі міста, у пішій доступності від метро 23-го серпня.

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР БУБНОВСЬКОГО

Медичний центр Бубновського один єдиний не тільки у Харкові, але і в Україні. Робота ведеться згідно з європейськими протоколами лікування, застосовуються інноваційні діагностичні та терапевтичні методики, використовується система безконтактного оптичного 3D/4D аналізу стану постави і хребта. Наш медцентр допомагає пацієнтам відновлювати здоров’я навіть у дуже важких випадках. Тривалість лікування буде залежати від патології, її характеру і ступеня.

Суть кінезітерапії у центрі Бубновського (Харків)

Центр Бубновського став першим у Харкові у 2011 році серед медичних установ, які використовують для лікування різних захворювань опорно-рухового апарату кинезітерапію. За цей час наші фахівці допомогли більш ніж 15 тисячам пацієнтів. Команда професіоналів, кожен лікар має достатній досвід у профілактиці і лікуванні ОРА із застосуванням спеціалізованих комплексів фізичних вправ. Всі співробітники пройшли авторський навчальний курс у Бубновського С.М. В основі кінезітерапії лежать дані клінічних та наукових досліджень з вивчення принципів роботи м’язового апарату тіла людини і його впливу на опорно-рухову систему. Для успішного одужання важливо налагодити дихання. Воно повинно бути правильним завжди, а особливо – під час занять. Детальніше вам про все розкажуть наші фахівці.

Особливості програм реабілітації у центрі Бубновського

Медичний центр доктора Бубновського робить ставку на природні методи відновлення здоров’я. Всі програми передбачають саме фізичні навантаження, а не прийом медикаментів або операції. Допомогти методика може на будь-якій стадії захворювання, буде різнитись лише тривалість лікування. Переваги кінезітерапії – вона впливає на біль і першопричину, а не просто усуває симптоми. За умови сумлінних, регулярних, тривалих занять ви зможете відновити здоров’я. Центр доктора Бубновського у Харкові застосовує передові методики фізіотерапії, спрямовані на посилення живлення хрящів, кісткових тканин, поліпшують кровообіг. Створюються сприятливі умови для відновлення функціональності суглобів, хребта, нормалізується рухливість. Одне заняття триває в середньому годину-півтори і передбачає:
 • виконання вправ під контролем реабілітолога відповідно до індивідуальної програми;
 • фізіотерапію (методика підбирається за показаннями);
 • масаж.
Допомагаємо у лікуванні гриж, протрузій, артриту, артрозу, остеохондрозу, прискорюємо відновлення після серйозних травм. Унікальна методика ефективна навіть тоді, коли традиційна медицина виявилась безсилою.

НАШІ ПАЦІЄНТИ

 
Олександр Лутенко
Олександр Лутенко
IT Спеціалист
Олександр Лутенко звернувся до центру “Бубновський” 1 місяць тому зі скаргами на гострий біль в області поперекового відділу хребта, яку до цього лікували медикаментозно. Полегшення, яке якщо й наступало, то тривало буквально пару годин. Вперше біль в області спини Олександр відчув 2 роки тому, він звернувся до лікаря, пройшов курс медикаментозного лікування, після якого загальний стан глобально не поліпшився. Було призначено лікування – курс кинезітерапії (тренування 3 рази на тиждень на спеціальних декомпрессионних тренажерах), курс фізіопроцедур і масажу. Вже після тижня лікування біль набагато зменшився, а через 2 тижні зник повністю. Крім того, загальний стан пацієнта набагато покращився, за місяць лікування він скинув зайву вагу, підвищилася витривалість і працездатність. І все це без медикаментозного втручання.
Сергій Олександрович
Держслужбовець
В центр “Бубновский” пришел после походов по различным врачам. Мучили головные боли, ныла поясница, раздражительность, иногда бессонница. После консультаций со специалистами центра понял, что главная причина моих проблем со здоровьем – постоянное сидение за компьютером. Прошел в центре курс, плюс получил рекомендации: как при моем роде занятий поддерживать форму буквально на рабочем месте. Боли ушли, состояние – отличное, работоспособность – повысилась! Огромная благодарность специалистам центра за помощь! И особенно за понимание ситуации и поддержку!
Дмитро Олегович
Підприємець
В жизни бывают ситуации, когда в одну секунду все меняется: был активный образ жизни – и оказался в инвалидной коляске. И именно в эту секунду человек оказывается один на один со своей бедой. Так было и со мной. Но мне повезло, я попал в центр “Бубновский”. За полтора месяца прошел двадцать четыре занятия. Специалисты научили меня двигаться, вернули к жизни мою психику, улучшили душевное состояние и укрепили веру в лучшее! Огромное спасибо реабилитологам!
Віталій Петрович
Пенсіонер
Пришел в центр с постоянными болями от сколиоза, принимал обезболивающие лекарства. Массажи и мануальная терапия помогали временно. В центре “Бубновский” после тестового занятия моя спина буквально “ожила”, почувствовал мышцы на левой стороне. За период занятий обострений не было. Занятия очень нравятся, всегда под присмотром реабилитолога. Очень благодарен всем за внимание, отзывчивость и профессионализм!
Сергій Іванович
Держслужбовець
Обратился в центр с проблемами опорно-двигательного аппарата. С самого первого посещения был приятно удивлен обходительностью, чуткостью и терпением персонала. Понравилась спокойная атмосфера, комфортная обстановка, благодаря которой улучшалось настроение, и на занятия шел с радостью. Уже после нескольких занятий я почувствовал значительное облегчение, прошла боль в суставах, я стал спать спокойнее. Спасибо всем сотрудникам центра! Вы делаете очень большую и важную работу: помогаете людям!

Контакти

Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
Ст.м. 23 Серпня
Центр працює за попереднім записом
Пн-Сб

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам