Лікування артрозу колінного суглоба

Унікальна методика лікування гонартрозу без медикаментів та операцій

Гонартроз є найчастішим захворюванням суглобів. Саме коліна постійно піддаються навантаженню, тому частіше за інші суглоби страждають від ураження. Згідно зі статистикою, сьогодні близько 10% працездатного населення зазнають артрозу різного ступеня та локалізації. Існує безліч сучасних методів лікування патології, частина з яких спрямована на рух у суглобі та вплив фізіотерапії.

Саме такі способи входять у лікування артрозу колінного суглоба за Бубновським. На уражене зчленування дається певне навантаження за допомогою лікувальної фізкультури. В результаті цілого курсу знімається біль та набряки, значно підвищується рухова активність та якість життя хворого.

Вартість процедур, які знадобляться при лікуванні гонартрозу
Діагностика
Діагноз ставиться виходячи з скарг пацієнта, анамнезу, огляду пацієнта. Діагностика гонартрозу проходить у три етапи:
 1. Огляд лікаря-кінезітерапевта, проведення міофасціальної діагностики
 2. DIERS Formetric-4D. Дозволяє всього за одне коротке обстеження (10 сек) отримувати вичерпні дані про кістково-м’язову систему від шийного відділу хребта до стоп.
 3. Тестове заняття із реабілітологом.
Час діагностики
2 години.
Додаткові обстеження
Рентген, КТ.
Рекомендовані фізіопроцедури
Магнітотерапія, лазеротерапія, УВТ, текар-терапія, ультразвукова терапія.
Метод лікування
Кінезітерапія
Рекомендована тривалість курсу
36 занять.

  Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам  Гонартроз: симптоми та причини

  Гонартрозом називають артроз колінного суглоба. Саме ця локалізація артрозу вважається найпоширенішою. У результаті захворювання хрящ та інші частини суглобового зчленування страждають від деструктивних процесів, які призводять зрештою до повної руйнації.

  До основних причин, що призводять до патології, відносять такі фактори:

  • зайва вага;
  • серйозні навантаження (наприклад, професійні спортсмени);
  • травми коліна;
  • нестача рухової активності;
  • порушення метаболізму;
  • гормональні патології тощо.

  До основних симптомів належать такі ознаки:

  • Біль. Це головна ознака гонартрозу. Больові відчуття можуть бути постійними або з’являтися після або під час навантаження.
  • Набряк. Коліна стають припухлими і червоними, може локально підвищуватися температура.
  • Проблеми з рухом. З прогресуванням захворювання виникає скутість, часто чуються хрустки.

  Безопераційне лікування артрозу колінного суглоба полягає у використанні методів кінезітерапії, рухової гімнастики та фізіотерапевтичних процедур. Все це в комплексі робить суглоб рухливішим, знімає набряк і біль.

  Лікування артрозу колінного суглоба за методом Бубновського

  Лікар Бубновський самостійно розробив спосіб лікування колінних суглобів без лікарських препаратів. Основним способом терапії у його центрі вважається кінезітерапія. Додатково призначаються фізіотерапевтичні маніпуляції. Для процесу якісного лікування гонартрозу колінного суглоба дуже важливим є залучення пацієнта, його максимальні зусилля до досягнення мети.

  Особливо слід зазначити інноваційну техніку проведення діагностики в центрі доктора Бубновського. Для оцінки всього опорно-рухового апарату застосовується спеціальна установка, яка є абсолютно безпечною для здоров’я, на відміну від КТ або рентгена.

  Діагностичний прилад дозволяє за лічені секунди повністю продіагностувати всі суглоби та кістки пацієнта, що значно полегшує безпосередньо лікування гонартрозу. Пам’ятайте, що рання діагностика дозволяє швидко приступити до терапії та суттєво покращує прогнози.

  Застосування кінезітерапії для лікування артрозу колінного суглоба

  Після повної діагностики призначається пробне заняття з метою оцінки рухових можливостей пацієнта. Наприклад, колишні спортсмени активніші в повсякденному житті, вони легше приступають до лікувальної гімнастики. Іншим людям потрібне тривале звикання.

  Кінезітерапія полягає у руховій активності з метою зміцнення м’язового корсету. В результаті людині стає легше виконувати щоденні маніпуляції, вона стає активнішою і витривалішою. Лікування деформуючого артрозу колінного суглоба полягає у правильному доборі ефективних вправ з урахуванням особливостей організму: віку, больових відчуттів, гнучкості суглобів та наявності інших хронічних патологій.

  Застосування фізіотерапії для лікування гонартрозу

  Лікування гонартрозу коліна також включає фізіотерапевтичні процедури:

  • Магнітотерапія. Полягає у впливі на уражений суглоб магнітного поля різної частоти. Метод підвищує ефективність медикаментозного лікування, знімає біль і набряклість.
  • Фонофорез. Тут на тканини впливають ультразвукові хвилі. Застосовується метод разом із спеціальними препаратами, що наносяться на уражене місце.

  Лікування артрозу колінного суглоба у Харкові проводиться у Медичному центрі доктора Бубновського. Тут ви знайдете справжніх професіоналів своєї справи, які допоможуть вам не лише стати на ноги, а й суттєво підвищити якість життя.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам