Як ми лікуємо

Повернутись на головну

Наш Метод Лікування

Вправи на спеціальних декомпресійних тренажерах сприяють зняттю м’язових спазмів та усуненню больових синдромів, відновленню тонусу глибоких м’язів спини і функціональній активності великих суглобів. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму вправ з урахуванням наявних супутніх захворювань. Контроль правильності виконання вправ і дихання здійснює персональний інструктор – реабілітолог. Для того, щоб посилити дію кінезітерапії комплексно, застосовується апаратна фізіотерапія: для локального впливу на м’язово – кісткову систему при хронічних і гострих процесах для поліпшення місцевого кровообігу в осередку патології, активації процесів регенерації на всіх рівнях, поліпшення харчування кісткових і хрящових поверхонь.

DIERS formetric 4D

Ми застосовуємо систему безконтактного оптичного 3D / 4D аналізу хребта і постави Formetric-4D. Обстеження проводиться дуже швидко і точно. І найважливіше – відсутнє шкідливе для організму випромінювання як при традиційних методах дослідження хребта: рентген, КТ або МРТ.

Система Formetric-4D дозволяє всього за одне коротке обстеження (10 сек) отримувати вичерпні дані про кістково – м’язову систему від шийного відділу хребта до стоп.

Завдяки безпеці і швидкості ми маємо можливість проводити обстеження до і після лікування, об’єктивно демонструючи пацієнтові джерело його проблеми, а також ефективність проведеного лікування і оцінювати її динаміку.

Кінезітерапія

Кінезітерапія – це унікальна система вправ, які виконуються на спеціально сконструйованих декомпресійних тренажерах. Унікальність системи полягає у тому, що при лікуванні використовуються внутрішні ресурси організму людини і створюються необхідні умови для оздоровлення хребта і суглобів. Вправи сприяють зняттю м’язових спазмів та усуненню больових синдромів. Для кожного пацієнта лікар складає індивідуальну програму вправ з урахуванням наявних супутніх захворювань.

Лікувальний
масаж

Лікувальний масаж здатний надавати як різнобічний локальний, так і системний вплив на організм людини. Завдяки масажу поліпшується циркуляція крові і лімфи у тканинах, усуваються застійні явища і набряки у м’яких тканинах, посилюється живлення кісткової і хрящової тканин. Також нормалізується м’язовий тонус: підвищується еластичність м’язових волокон, спазмовані м’язи – розслабляються, а гіпертрофовані навпаки – тонізуються.

Ударно-хвильова
терапія

Ударно-хвильова терапія заснована на позитивному впливі звукових (акустичних) хвиль на організм людини. Застосування такої терапії сприяє поліпшенню місцевого кровообігу в осередку патології, активує процеси регенерації, покращує живлення кісткових і хрящових поверхонь шляхом стимулювання проростання нових мікросудин у проблемній області. Дозволяє швидко зняти гострі або хронічні болі у суглобах і сухожиллях, усунути наслідки травм.

Фізіотерапія

  • Медичний центр “Бубновський” застосовує комплекс лікувально-відновлювальних заходів для послаблення болю (без використання фармакологічних засобів) і посилення дії проведеної кінезітерапії.
  • Ударно-хвильова терапія: вплив на тканини і суглоби акустичними імпульсами для активації процесів регенерації тканин на всіх рівнях.
  • Магнітотерапія: дозований вплив магнітного поля для поліпшення мікроциркуляції крові в ураженій області.
  • Текар-терапія: стимуляція відновлення м’язів, сухожиль, зв’язок за допомогою невідчутного для пацієнта струму, який проникає в тканини у формі електромагнітної енергії і перетворюється на тепло.
  • Фонофорез: для прискорення біохімічних реакцій і активації відновлювальних процесів.
  • Електрофорез: оказує протизапальну, знеболюючу, розсмоктуючу, антибактеріальну дію, стимулюють регенеративні процеси.
  • Лазеротерапія: покращує кровопостачання, зменшує набряк в осередку ураження, знімає больовий синдром.

Контакти

Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
Ст.м. 23 Серпня
Центр працює за попереднім записом
Пн, Ср, Пт

    Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам