Лікувальний масаж

Загальний
остеопатіческій
компресійний

Лікувальний масаж – відновлююча і цілюща медична процедура, яка проводиться нашими фахівцями з профільною освітою та сертифікатами. Відбувається комплексний позитивний вплив: поліпшується робота серцевого м’яза і серцево-судинної системи, зміцнюються суглоби, зникають застійні явища, активізується метаболізм, живляться тканини, виявляється позитивний вплив на діяльність центральної нервової системи.

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Вартість масажу
  Загальний масаж
  Детальніше
  Загальний масаж включає в себе масаж рук, ніг, області живота, грудей, спини. Під час цієї процедури відбувається повне розслаблення організму, знімається напруга, біль, поліпшуються обмінні та інші фізіологічні процеси в організмі.
  500 гривень
  Остеопатичний масаж
  Остеопатія – це мистецтво лікування руками – більш м’який і щадний метод впливу на організм, зокрема, на хребет. Це відгалуження мануальної терапії, що включає деякі масажні техніки. Остеопатія користується, спочатку закладеними природою, відновними функціями. Остеопатичний масаж організму.
  600 гривень
  Компресійний масаж нижніх кінцівок
  Детальніше
  Даний вид компресійного масажу надає на організм оздоровчий вплив за рахунок поліпшення циркуляції лімфи, відтоку венозної крові від кінцівок до серця, забезпечуючи: Зниження хронічних набряків і застійних явищ в нижніх кінцівках Профілактику варикозного розширення вен, виникнення тромбозів Зняття м’язового напруги, тяжкості в ногах, тонізує стінки судин Стимуляцію обмінних процесів в тканинах, сприяє виведенню застійної міжклітинної рідини, токсинів, зменшує підшкірні жирові відкладення (профілактика целюліту).
  200 гривень

  Корисний вплив

  Лікарі, в залежності від наявних свідчень, призначають оздоровчий або лікувальний масаж, який допомагає відновитися після травм, розслабитися після стресової ситуації або поліпшити загальний стан організму.

  Ефективні методи допомагають позбутися болю в спині, шиї, прибрати напругу і підвищений тонус м’язів. Перед призначенням курсу проходять обстеження, щоб визначити, в якому напрямку працювати масажиста. Незамінні масажні техніки при стресах, посттравматичної реабілітації, хронічної втоми

  Позитивний вплив процедури очевидний:

  • зникає загрубілий шкірний шар, зволожується дерма;
  • прискорюється метаболізм, виводяться токсини і шлаки;
  • підвищується імунітет і опірність хворобам;
  • нормалізується робота нервової системи;
  • поліпшується стан опорно-рухового апарату;
  • зникають болі і затискачі в м’язах;
  • прискорюється відновлення після травм і високих навантажень.

  Під час процедури опрацьовуються всі м’язи і тканини. Від м’язових рецепторів імпульси передаються до ЦНС. Залежно від обраної техніки це підвищує тонус або призводить до розслаблення. Застосовані під час процедури аромамасла також роблять благотворний вплив на організм.

  Чим лікувальний масаж відрізняється від класичного

  Класичні і лікувальні масажі схожі і відрізняються тільки тривалістю курсів і інтенсивністю впливу на тіло пацієнта. Класичний масаж використовується в якості профілактики та для поліпшення самопочуття. Лікувальний призначається лікарем після діагностики захворювань. Сприятливий вплив цих методів не відрізняється, так як вони надають розслабляючий або тонізуючий вплив, покращують кровообіг, активізують роботу внутрішніх органів і систем.

  Лікувальний масаж використовується при певних захворюваннях, його призначають лікарі при вже існуючій проблемі. Він виступає у вигляді певного методу лікування, при якому зникають болі і їх глибинні причини. Курси процедур призначаються при захворюваннях опорно-рухового апарату, патологіях легень, погане самопочуття, постійних болях в спині в результаті малорухливого способу життя.

  Види лікувального масажу

  Є два основних види лікувального масажу: загальний і локальний. При загальному відбувається вплив на всю поверхню тіла. Локальний передбачає роботу з окремими частинами тіла: руками, ногами, шиєю, головою, ділянками спини і так далі.

  За способом виконання лікувальний масаж буває ручним і апаратним. Сеанс може тривати від 3-4 хвилин до 1,5 годин, тривалість підбирають персонально для кожного пацієнта.

  Якщо потрібно пройти курс лікувального масажу в Харкові у досвідчених фахівців, приходьте в наш медичний центр! У нас виконуються всі види лікувального масажу за ефективним технікам.

  лечебный массаж

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн, Ср, Пт

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам