Загальний масаж

Загальний масаж включає в себе масаж рук, ніг, області живота, грудини, спини. Під час цієї процедури відбувається повне розслаблення організму, знімається напруга, біль, поліпшуються обмінні та інші фізіологічні процеси в організмі.

Загальний масаж тіла несе величезну користь, він включає в себе масаж рук, ніг і стоп, спини і шиї, обличчя та голови, а також області грудей і спини. Спрямований він на весь організм, і ефект від нього слід очікувати комплексний. Під час такого масажу повністю знімається напруга з тіла, відновлюється кровообіг, поліпшуються обмінні процеси, з’являється бадьорість і сила.

У звичайному житті дуже важко повністю розслабитися: під час масажу відпочиває кожна клітинка тіла, щоб потім заробити з новими силами.

Загальний масаж корисний практично для всіх органів і систем людини: після хорошого, професійного сеансу пацієнт відчуває себе так, немов заново народився!

Користь масажу для організму багатогранна, тому він показаний і здоровим людям, і людям, у яких є проблеми зі здоров’ям.

Контакти

Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
Ст.м. 23 Серпня
Центр працює за попереднім записом
Пн, Ср, Пт

    Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам