Позбавлення від болю
за допомогою фізіопроцедур

Профілактика та позбавлення від болю у хребті та суглобах за допомогою фізіопроцедур

Для того, щоб прискорити і поліпшити процес відновлення пацієнтів, фахівці Медичного центру “Бубновський” застосовують комплекс лікувально-відновлювальних фізіопроцедур, які сприяють зниженню больових відчуттів і підсилюють ефект від фізичних вправ на декомпресійних тренажерах.


 • Ударно-хвильова терапія (УХТ): вплив на тканини і суглоби акустичними імпульсами для активації процесів регенерації тканин на всіх рівнях. УХТ заснована на позитивному впливі звукових (акустичних) хвиль на організм людини. Застосування такої терапії сприяє поліпшенню місцевого кровообігу в осередку патології, активує процеси регенерації, покращує живлення кісткових і хрящових поверхонь шляхом стимулювання проростання нових мікросудин у проблемній області. УВТ дозволяє швидко зняти гострі або хронічні болі в суглобах і сухожиллях, усунути наслідки травм.
 • Магнітотерапія: дозований вплив магнітного поля для поліпшення мікроциркуляції крові в ураженій області. Під дією магнітного поля посилюється метаболізм тканин, збільшується проникність клітинних мембран, підвищується “живучість” еритроцитів. Лікування магнітом супроводжується наступними терапевтичними ефектами: зниження набряклості і зменшення больових синдромів, поліпшення мікроциркуляції крові, пришвидшення обмінних процесів у тканинах організму, збільшення обсягів руху
 • Текар-терапія: стимуляція відновлення м’язів, сухожиль, зв’язок за допомогою невідчутного для пацієнта струму, який проникає до тканин у формі електромагнітної енергії і перетворюється на тепло. Це стимулює природні процеси регенерації і скорочує час на відновлення м’язів, сухожиль, зв’язок і фасційної тканини. Завдяки Текар-терапії ми можемо знизити больові відчуття без використання фармакологічних засобів і збільшити швидкість відновлення – біль у багатьох пацієнтів зменшується після першого ж сеансу, а значні поліпшення відзначаються вже після 3-5 процедур.
 • Електрофорез: пристрій, який за допомогою постійного електричного струму вводить до організму пацієнта іони лікарських речовин. Його використовують для реабілітації пацієнта внаслідок хвороби, після операції або травми. Застосування електрофорезу має протизапальну, знеболюючу, розсмоктуючу, антибактеріальну дії, стимулює регенеративні процеси.
 • Лазеротерапія: покращує кровопостачання, зменшує набряк в осередку ураження, знімає больовий синдром. Лазерне випромінювання викликає в уражених тканинах такі ефекти: поглинання енергії на заданій глибині призводить до підвищення температури у зоні впливу лазера і покращує кровопостачання, зменшується набряк, за рахунок фотобіологічного процесу підвищується активність клітин на молекулярному рівні, посилюється міжклітинний обмін речовин і насичення клітин киснем, за рахунок запуску процесу регенерації тканин зникає запалення, проходить больовий синдром
 • Пресотерапія: даний вид компресійного масажу здійснює на організм оздоровчий вплив за рахунок поліпшення циркуляції лімфи, відтоку венозної крові від кінцівок до серця, забезпечуючи: зниження хронічних набряків і застійних явищ у нижніх кінцівках, профілактику варикозного розширення вен, виникнення тромбозів, зняття м’язової напруги, тяжкості в ногах, тонізацію стінки судин, стимуляцію обмінних процесів у тканинах, сприяє виведенню застійної міжклітинної рідини, токсинів, зменшує підшкірні жирові відкладення (профілактика целюліту).

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Всі профілактичні заходи, а також повноцінну діагностику і лікування остеохондрозу і міжхребцевої грижі можна пройти у медичному центрі «Бубновський», під чуйним наглядом висококваліфікованих лікарів та професійних реабілітологів. Щоб отримати консультацію лікаря, Вам необхідно залишити заявку на нашому сайті, де ви зможете обрати зручну дату і час для відвідування нашого Центру.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам