Лікування остеоартрозу

Унікальна методика без медикаментів та операцій

За статистикою, остеоартроз колінного суглоба у 80% хворих значно знижує якість життя, а у кожного десятого – призводить до інвалідності. Найчастіше захворювання схильні до людей похилого віку, але зустрічається патологія і у молодих. Є безліч методів лікування остеоартрозу суглобів, кожен з них виконує свою функцію у забезпеченні повноцінної рухової активності. Доктор Бубновський пропонує свою методику лікування багатьох суглобових патологій – спосіб позбавлення від болю за допомогою руху та лікувальної гімнастики різних типів. Саме цими методами і лікують пацієнтів у нашому медичному центрі доктора Бубновського. Ми знаходимося у Харкові та завжди раді допомогти новим пацієнтам. Приходьте до нас – ми допоможемо вам впоратися з сильними болями, покращимо ваш руховий потенціал, відкриємо нові можливості в житті.
Основна інформація
Діагностика
Діагноз ставиться виходячи з скарг пацієнта, анамнезу, огляду пацієнта. Діагностика проходить у три етапи:
 1. Огляд лікаря-кінезітерапевта, проведення міофасціальної діагностики.
 2. DIERS Formetric-4D. Дозволяє всього за одне коротке обстеження (10 сек) отримувати вичерпні дані про кістково-м’язову систему від шийного відділу хребта до стоп.
 3. Тестове заняття із реабілітологом.
Час діагностики
2 г.
Додаткове обладнання
Рентген, КТ, МРТ.
Метод лікування
Кінезітерапія
Рекомендована тривалість курсу
36 занять. Детальніше

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Остеоартроз: суть захворювання

  Під остеоартрозом мають на увазі дегенеративно-деструктивні процеси у хрящовій тканині. Якщо сказати простіше – відбувається поступове руйнування суглоба. Як правило, захворювання піддаються суглобові зчленування, які найчастіше зазнають навантаження: колінні, тазостегнові і т.д. За даними статистики, зараз кожен десятий працездатний житель Європи схильний до патології.

  Основними симптомами є такі ознаки:

  • виражений біль після навантаження, яке триває протягом деякого часу;
  • постійне хрускіт, почуття скутості в ураженому суглобі;
  • болючі відчуття при навантаженні.

  Основний інструментальний метод діагностики – рентгенографія. З її допомогою можна не тільки побачити пошкодження у суглобі, але й простежити покращення чи погіршення ситуації. Рання діагностика дозволяє відразу почати вживати заходів та значно покращує прогноз захворювання. Лікування початкової стадії остеоартрозу значно легше проходить, ніж терапія більш пізніх стадіях.

  У нашому центрі застосовується інноваційний метод діагностики порушень опорно-рухового апарату безконтактний оптичний аналіз. Він має високі показники ефективності, але абсолютно нешкідливий для вашого організму, на відміну від рентгену та КТ.

  Методи лікування у центрі доктора Бубновського

  Лікування остеоартрозу за методикою лікаря Бубновського полягає у правильному навантаженні на суглоб. Розроблено особливі вправи з інвентарем і без, які допомагають покращити кровообіг у уражених тканинах та забезпечити зняття набряку та болю.

  Всі вправи і фізіотерапія призначаються в індивідуальному порядку після повного обстеження: навантаження має бути не нижче за необхідне, але і не вище можливостей суглоба. Тільки так можна досягти кращих результатів, не пошкодивши здорові тканини.

  Кінезітерапія

  Окремо варто відзначити кінезітерапію – новий метод лікування захворювань суглобів, є формою лікувальної гімнастики. У лікувальний процес повністю залучається сам пацієнт, що дозволяє йому відчути смак життя. У нашому центрі ви зможете випробувати авторський метод доктора Бубновського, який багатьом людям допоміг стати на ноги.

  Остеоартроз – це не вирок, захворювання можна і потрібно лікувати. Лікуванням остеоартрозу в Україні опікується Медичний центр доктора Бубновського. Тут ви знайдете досвідчених та кваліфікованих фахівців, які допоможуть вам покращити якість життя та відчути свій суглоб без болю.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам