Лікування болю в колінах

Унікальна методика без медикаментів та операцій

Ріжучий біль у колінах – наслідок розвитку патологічного процесу у будь-якій частині суглоба або в навколишніх тканинах. Вона буває хронічною чи гострою. Кульгавість, набряклість, обмеження рухливості – симптоми, які знижують якість звичного способу життя. Ступінь прояву залежить від виду захворювання, наявності травми , ушкодження, розвитку запального процесу . У більшості випадків необхідна медична допомога, проведення діагностики та встановлення діагнозу для призначення лікування.

Основні причини

Щодня колінний суглоб піддається великим навантаженням. І вік не завжди пряма причина, через яку можуть виникати проблеми зі здоров’ям. Згідно зі статистикою, близько 80% людей стикаються з необхідністю лікування болю в колінах . Основні причини:
 • Запалення . Може виникнути у будь-якій частині суглоба у вигляді таких захворювань: бурсит, артрит, синовіт, ліпоартрит, тендиніт.
 • Травми. Удар, удар, підвертання, перелом, вивих, розрив меніска.
 • Аутоімунні захворювання. Червоний системний вовчак, реактивний артрит, ревматизм, ревматоїдний артрит.
 • Дегенеративно-дистрофічні хвороби. Поразка зв’язок, менісків, хрящів переважно через артроз.
 • Пухлини. Доброякісні та злоякісні. Можуть уражати м’які тканини, кістку, хрящ та інші частини суглоба.
Больовий синдром може виникати не тільки через проблему безпосередньо в суглобі. Етіологія віддаленого характеру теж береться до уваги, коли призначають лікування болю суглобів колін . Протрузії та міжхребцеві грижі, деформація стоп, зміни в кульшових суглобах, запалення сідничного нерва також стають причиною вкрай неприємних відчуттів. Допомагає усувати біль у колінах профілактика зайвої ваги, регулярні фізичні заняття з помірним навантаженням, правильне харчування. Ігнорування цих рекомендацій часто спричиняють погіршення стану.

Методи діагностики

На початковому етапі лікар проводить огляд та вислуховує скарги пацієнта. Надалі фахівець спрямовує на діагностику . Залежно від клінічної картини та показань вона може складатися з:
 • МРТ;
 • УЗД;
 • КТ;
 • рентгена;
 • пункції;
 • артроскопії.
Це класичні інструментальні методи діагностики. У нашому медичному центрі для обстеження опорно-рухового апарату застосовується безконтактна DIERS-діагностика – інноваційне світлооптичне 3D/4D сканування. Додатково пацієнт здає аналіз крові. Їх призначають визначення запальних процесів, системних патологій, дефіциту вітамінів, порушень обміну речовин та інших.

Який фахівець допомагає з болями в колінах

Проводити огляд, діагностику, ставити діагноз, можна пояснювати інформацію про біль під коліном і чим лікувати — в компетенції травматолога-ортопеда. Пацієнтам допомагає кінезітерапевт, фахівець із фізичної реабілітації.

Особливості лікування у центрі Бубновського

Міцні та здорові коліна – запорука активності та радості від свободи рухів. Завдання лікаря полягає у визначенні першопричини появи патології, а потім проти болю в колінах лікування призначити з урахуванням результатів діагностичних досліджень. У нашому центрі створені найкращі умови для пацієнтів різного віку. Ми прагнемо допомогти людям позбутися болю та відновити здоров’я без операцій та таблеток за допомогою кінізетерапії, лікувального масажу, ударно-хвильової терапії, фізіотерапії. До нас приїжджає лікувати коліна Україна абсолютно вся. У медичному центрі Бубновського акредитовані лікарі працюють за авторськими методиками та європейськими протоколами. Відновлення функціональності ваших колін у надійних руках. Наш девіз: «Здоров’я – у русі! ». Ми чекаємо на вас у нашому медичному центрі у Харкові.

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам