Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія (УХТ) є методом лікування, який використовує ударні хвилі високої енергії для стимуляції репаративних процесів у тканинах організму. У центрі доктора Бубновського УХТ широко застосовується для лікування різних захворювань і травм опорно-рухового апарату.

Основним принципом дії УХТ є використання ударних хвиль, що передаються через шкіру та тканини до ураженої ділянки тіла. Внаслідок впливу ударних хвиль на тканині відбувається активація процесів обміну речовин, стимуляція регенерації тканин та покращення мікроциркуляції.

УХТ може використовуватися для лікування різних захворювань, таких як болі в спині, ахілловому сухожиллі, плечі, крижовому відділі хребта і т.д. Крім того, УХТ може бути ефективним при лікуванні остеохондрозу, артриту, фасціїту, тендиніту та багатьох інших захворювань.

Основна інформація про УХТ у нашому медичному центрі
Вартість процедури
650 гривень
Вартість вказана за
2000-3000 імпульсів

  Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам  Проведення діагностики перед застосуванням УХТ

  Перед тим як буде застосована ударно-хвильова терапія (УХТ) та інші способи лікування, проводиться всебічне обстеження пацієнта. Особливе місце займає у ньому система DIERS formetric 4D. Вона являє собою безконтактне дослідження хребта, у ході якого вибудовується комп’ютерна 3D / 4D-моделі. Дія заснована на растровій стенографії і має ряд переваг перед рентгеном, КТ та іншими поширеними діагностичними технологіями:

  • відсутнє випромінювання, що ставить під загрозу здоров’я людини;
  • процедура займає не більше 10 секунд;
  • метод є безконтактним, а значить, гігієнічним.

  За лічені секунди процедура дозволяє отримати максимально повну інформацію про стан хребта та інших відділів кістково-м’язової системи, щоб призначити ефективне лікування.

  Застосування ударно-хвильової терапії

  Сучасна ударно-хвильова терапія у Харкові досить відома як серед медиків, так і серед пацієнтів, адже ефективність цього методу лікування багаторазово доведена у медичній практиці.

  Основу методу складає вплив акустичних хвиль на тканини людського організму. Будучи досить тривалим, воно покращує кровообіг у вогнищі патології, відновлюючи живлення хрящової і кісткової тканин.

  За допомогою УХТ успішно лікують безліч хвороб:

  • остеохондроз;
  • п’яткова шпора;
  • радикуліт;
  • целюліт;
  • плоскостопість;
  • запалення суглобів.

  Метод ефективний при відновленні після переломів, а також після травм, пов’язаних із заняттями спортом.

  Інші методи лікування, які застосовуються в медичному центрі доктора Бубновського

  Не тільки ударно-хвильова терапія використовується у Харкові для лікування кістково-м’язової системи. Список нашого медичного центру Bubnovsky включає чимало інших ефективних терапевтичних технологій:

  Метод кінезітерапії, розроблений доктором Бубновським, являє собою комплекс спеціальних вправ. Вони виконуються на декомпресійних тренажерах, конструкція яких дозволяє використовувати власні ресурси людського тіла. Програма вправ складається індивідуально, з урахуванням стану здоров’я пацієнта. Тренування проходять під наглядом інструктора-реабілітолога.

  Лікувальний масаж усуває застійні явища у тканинах організму, покращує циркуляцію крові і лімфи, стимулюючи процеси регенерації. Вельми багатий арсенал фізіотерапевтичних методів, що застосовуються у медичному центрі: фонофорез, магнітотерапія, текар-терапія, електрофорез, лікування за допомогою лазера.

  Комплексне застосування різних сучасних методів у медичному центрі Bubnovsky дає прекрасні результати, допомагаючи пацієнтам будь-якого віку повернутися до повноцінного життя.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн-Сб

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам