Ударно-хвильова терапія

Хвороби, що вражають опорно-рухову систему, стали справжнім болем сучасного світу. Через малорухливий спосіб життя з остеохондрозом і іншими хворобами хребта, які раніше вважалися «віковими», сьогодні стикаються молоді люди і навіть підлітки. Ефективно боротися з недугами, вражаючими опорно-рухову систему, допомагає ударно-хвильова терапія та інші прогресивні методи лікування, що застосовуються у медичному центрі Bubnovsky.

Діагностика

Перед тим як буде застосована ударно-хвильова терапія (УХТ) та інші способи лікування, проводиться всебічне обстеження пацієнта. Особливе місце займає у ньому система DIERS formetric 4D. Вона являє собою безконтактне дослідження хребта, у ході якого вибудовується комп’ютерна 3D / 4D-моделі. Дія заснована на растровій стенографії і має ряд переваг перед рентгеном, КТ та іншими поширеними діагностичними технологіями:

  • відсутнє випромінювання, що ставить під загрозу здоров’я людини;
  • процедура займає не більше 10 секунд;
  • метод є безконтактним, а значить, гігієнічним.

За лічені секунди процедура дозволяє отримати максимально повну інформацію про стан хребта та інших відділів кістково-м’язової системи, щоб призначити ефективне лікування.

УХТ

Сучасна ударно-хвильова терапія у Харкові досить відома як серед медиків, так і серед пацієнтів, адже ефективність цього методу лікування багаторазово доведена у медичній практиці.

Основу методу складає вплив акустичних хвиль на тканини людського організму. Будучи досить тривалим, воно покращує кровообіг у вогнищі патології, відновлюючи живлення хрящової і кісткової тканин.

За допомогою УХТ успішно лікують безліч хвороб:

  • остеохондроз;
  • п’яткова шпора;
  • радикуліт;
  • целюліт;
  • плоскостопість;
  • запалення суглобів.

Метод ефективний при відновленні після переломів, а також після травм, пов’язаних із заняттями спортом.

Інші методи

Не тільки ударно-хвильова терапія використовується у Харкові для лікування кістково-м’язової системи. Список нашого медичного центру Bubnovsky включає чимало інших ефективних терапевтичних технологій:

Метод кінезітерапії, розроблений доктором Бубновським, являє собою комплекс спеціальних вправ. Вони виконуються на декомпресійних тренажерах, конструкція яких дозволяє використовувати власні ресурси людського тіла. Програма вправ складається індивідуально, з урахуванням стану здоров’я пацієнта. Тренування проходять під наглядом інструктора-реабілітолога.

Лікувальний масаж усуває застійні явища у тканинах організму, покращує циркуляцію крові і лімфи, стимулюючи процеси регенерації. Вельми багатий арсенал фізіотерапевтичних методів, що застосовуються у медичному центрі: фонофорез, магнітотерапія, текар-терапія, електрофорез, лікування за допомогою лазера.

Комплексне застосування різних сучасних методів у медичному центрі Bubnovsky дає прекрасні результати, допомагаючи пацієнтам будь-якого віку повернутися до повноцінного життя.

Контакти

Проспект Науки, 45/3 Монте Плаза • Ст.м. 23 Серпня
Понеділок - П'ятниця: 800 - 2100
Субота, Неділя: 800 - 1800