Текар-терапія

Текар-терапія, яку ще називають контактна діатермія або ендотермічна терапія – це інноваційний метод у фізіотерапії. Його робота заснована на застосуванні високочастотного (невідчутного для пацієнта) струму, який при впливі на тканини, нагріває їх потрібним чином. Такий прогрів розширює судини і активує кровообіг в потрібному ділянці організму. Набряклість зменшується, активується природна регенерація клітин, що усуває вогнища запалення.

Як працює терапія

Прогрівання тканин відбувається за рахунок електромагнітного поля, для якого використовується спеціальний апарат. Методика чимось нагадує принцип дії, який лежить в основі роботи СВЧ-пічок. Нагрівається тільки невелика ділянка м’язу, зв’язки або суглоба, але можна впливати навіть на глибоко розташовані м’язові вузли.

При лікуванні внутрішні структури злегка гріються, але ніяких незручностей це не доставляє. Організм розслабляється, відбувається інтенсивне відновлення на глибокому рівні, і багато хто відзначає, що сеанси текар-терапії – це приємно.

Метод був розроблений для професійних спортсменів, яким життєво важливо швидко оговтатися від будь-яких травм і знову продовжувати тренування. Тому терапія дуже сприяє загоєнню спортивних травм. Також з її допомогою вдається лікувати хронічні больові синдроми, поліпшити стан різних патологій. Текар-терапія застосовується в травматології, неврології, ортопедії.

Коли корисна процедура

У загальному випадку такі процедури показані для лікування різноманітних травм, переломів, забитих місць, розтягнень і т.п. Текар-терапією можна полегшити дискомфортний чи болючий стан після операції по заміні суглоба (необхідно проконсультуватися з лікарем).

Хвороби, де текар-апарат буде ефективний

  • невралгія;
  • остеохондроз;
  • бурсит;
  • остеопороз;
  • артроз;
  • люмбаго;
  • епікондиліт та інші.

Також методика показала свою ефективність при косметологічних завданнях: зменшенні целюліту і його профілактиці.

У процедури є протипоказання. Їх дуже мало, але враховувати треба. Це наявність кардіостимуляторів, слухових апаратів, металевих протезів та інші. Не можна проводити прогрівання при вагітності, наявності пухлин, при відкритих ранах. Рекомендується проконсультуватися з лікарем. Терапію не роблять в областях серця і голови.

Текар-терапія в Харкові

Медичний центр доктора Бубновського у Харкові пропонує послуги текар-терапії спортсменам та іншим пацієнтам, які мають показання до її застосування. Індивідуальний підхід передбачає, що вплив може бути призначено в складі комплексних процедур по відновленню. Ціна на послуги текар терапії в Харкові залежить від того, чи була обрана індивідуальна процедура, або ж оплачений пакет. Уточнити всі подробиці можна в нашому медичному центрі.

Контакти

Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
Ст.м. 23 Серпня
Центр працює за попереднім записом
Пн-Сб

    Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам