Профілактика ревматизму

Первинна і вторинна профілактика ревматизму набули широкого поширення в сучасній медичній практиці. Вони переслідують різні цілі, але завжди складаються із сукупності заходів, передбачають ретельний контроль з боку фахівців. Тільки таким чином можна домогтися безпеки та ефективності вирішення завдань.

У чому полягає різниця між первинною та вторинною профілактикою ревматизму

Будь-яка профілактика ревматизму призначається лікарем після оцінки загального стану хворого. Первинні рекомендації допомагають унеможливити ймовірність виникнення захворювання в людей, які мають до нього високу схильність. Вони базуються на підтримці здорового способу життя, що вимагає помірної активності, збалансованості щоденного раціону харчування, грамотного загартовування, частого перебування на свіжому повітрі. Підходить первинна профілактика ревматизму абсолютно всім, хто піклується про здоров’я, бажає завжди мати відмінне самопочуття і гарний настрій. Вона не обходиться без обов’язкового лікування захворювань, що викликають ревматизм як супутню патологію. Це різноманітні інфекції, хронічні хвороби. Щодо вторинної профілактики, то її призначають пацієнтам, які раніше перенесли ревматизм. Вона необхідна для виключення рецидивів, ризику прогресування захворювання. У цьому разі людині потрібні ретельніший контроль, суворе дотримання приписів, персонально підібрані безмедикаментозні та медикаментозні методики.

  Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам  Етапи та способи профілактики ревматизму: що потрібно робити і до кого звертатися

  Як правило, вторинну профілактику ревматизму виконують за планом, що містить такі пункти:
  • підвищення імунітету і стійкості організму (комплекс завдань первинної профілактики);
  • лікування інфекцій;
  • боротьба із запальними процесами;
  • санація хронічних вогнищ.
  Найважливішу роль у профілактичному курсі відіграє фізична активність. Унікальні програми з гімнастикою і заняттями на тренажерах пропонує центр Бубновського, що має філію в Харкові. Кожному пацієнту підбирають індивідуальну програму з урахуванням усіх показників. Стежить за роботою досвідчений тренер. Ціни на послуги можна подивитися в прайсі. Для більш детальної інформації варто записатися на консультацію.

   Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам   Контакти

   Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
   Ст.м. 23 Серпня
   Центр працює за попереднім записом
   Пн-Сб

    Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам