Лікування артриту, артрозу

Унікальна методика без медикаментів та операцій

Лікування захворювань суглобів

Якщо у вас з’явилися больові відчуття, а також обмеження під час руху у суглобі, то це ознака досить поширеного в наш час захворювання – артриту.

 • Найбільш частою причиною є неадекватне навантаження на суглоб або травма.
 • Біль у суглобі свідчить про запальний процес у ньому. А запальні процеси в навколосуглобових м’язах і зв’язках можуть бути наслідком застою крові після травми, часто обтяжені інфекціями або алергенами, неправильним способом життя або порушеннями обміну речовин.
 • Обмеження рухливості у суглобі настає через набряк, застой крові та лімфи, внаслідок чого до суглоба перестає надходити необхідна кількість мікроелементів, погіршується його живлення.
 • Якщо лікування суглобів проводилося неправильно (проводилися тільки блокади і знеболювання) то хвороба зі звичайної форми переходить у хронічну. На рентгенівських знімках можна побачити, як суглоб руйнується і через деякий час можна діагностувати артроз при якому вже відбувається деформація суглоба.
 • У такій ситуації дуже важливо встановити правильний діагноз, адже при «гіпердіагностиці» (коли ставлять більш серйозний діагноз) замість лікування артриту може проводитися лікування артрозу, а ці два захворювання мають різну схему лікування. Потрібно ретельно обстежити не тільки кістки, але і м’язово-зв’язкові структури, які їх оточують.

Щоб уникнути повного руйнування суглоба потрібно кардинально змінити спосіб життя, проводити комплексне лікування артриту або артрозу, звернутися до досвідчених фахівців кінезітерапевтів і слідувати правильному догляду за хворим суглобом відповідно до принципів кінезітерапії.

  Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам  Вартість консультації
  Консультація
  лікаря-кінезітерапевта
  Детальніше
  Проведення міофасциальної діагностики. Аналіз обсягу рухів за допомогою MobeeMed, Mobee Fit. ЕКГ-дослідження. Тестове заняття з реабілітологом
  750 гривень

  Лікування артриту в медичному центрі «Бубновського»

  Унікальною за своєю ефективністю є запатентована методика доктора Бубновського, який розробив міофасциаальну діагностику, за допомогою якої можна досліджувати опорно-руховий апарат людини і чітко розрізнити на яке саме захворювання страждає людина.

  • Для постановки правильного діагнозу лікаря-кінезітерапевту також необхідні дані магнітно-резонансної томографії (щоб оцінити стан хрящів, м’язів і зв’язок навколо суглоба), рентгенографії (щоб побачити наскільки вражені кісткові структури).
  • Коли буде встановлено точний діагноз, для пацієнта буде складена індивідуальна програма вправ на спеціальних багатофункціональних тренажерах (МТБ), що виключають осьові навантаження і тертя у суглобах. На тестовому занятті інструктор навчить пацієнта правильним рухам і диханню.
  • Лікування суглобів і його тривалість за методом Бубновського залежить від ступеню ураження суглобів, але зазвичай займає 36 занять, або 3 лікувальних циклу. Окрім комплексу вправ на МТБ призначаються спеціальний кріомасаж, бальнеотерапія, лазеротерапія, масаж з гелем Пантонік.
  • Після курсу процедур знімаються больові відчуття, суглоб починає рухатися як раніше.

  Всі профілактичні заходи, а також повноцінну діагностику і лікування остеохондрозу і міжхребцевої грижі можна пройти у медичному центрі «Бубновський», під чуйним наглядом висококваліфікованих лікарів та професійних реабілітологів. Щоб отримати консультацію лікаря, Вам необхідно залишити заявку на нашому сайті, де ви зможете обрати зручну дату і час для відвідування нашого Центру.

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте Плаза • Ст.м. 23 Серпня
  Понеділок - П'ятниця: 800 - 2100
  Субота, Неділя: 800 - 1800