Ортопедичні устілки

від 1990 гривень

Індивідуальні ортопедичні устілки

Індивідуальні ортопедичні устілки дозволяють правильно розподілити навантаження ваги тіла на всі суглоби і хребет в цілому, зменшують деформацію скелета і пов’язані з цим болісні відчуття, попереджають розвиток артрозу. Устілки стійкі до зносу і легкі у догляді.

Індивідуальні ортопедичні устілки допоможуть при:
 • плоскостопості
 • п’яткових шпорах
 • мозолях, натоптишах
 • порушеннях постави
 • болях у хребті
 • захворюваннях суглобів
Індивідуальні устілки визнані ефективними згідно клінічних випробувань і безпечними при тривалому використанні. Офіційно зареєстровані як товар і мають гарантію 5 років.

  Оставьте контакты и наши специалисты перезвонят вам  Вартість устілок
  Індивідуальні ортопедичні устілки до 34 розміру
  1990 гривень
  Індивідуальні ортопедичні устілки від 34 розміру
  2550 гривень
  info icon cotton
  МАТЕРІАЛИ Для виготовлення ортопедичних устілок використовується спеціально розроблений для медичних цілей німецький матеріал, який має ряд важливих особливостей: гіпоалергенний, пропускає повітря і вологу, перешкоджає росту бактерій, відрізняється зносостійкими характеристиками.
  info icon cost
  ВАРТІСТЬ Виготовлення ортопедичних устілок до 34 розміру варто 1990 грн, більше 34 розміру – 2550 грн. Окремо сплачується діагностика опорно-рухового апарату без якої підбір неможливий (300 грн) і консультація по підбору устілок (250 грн).
  info icon time
  ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ Замовлення на виготовлення індивідульно підібраних устілок виконуються протягом 14 днів.

  Індивідуальні ортопедичні устілки виготовляються із застосуванням інноваційних методів і технологій. Як заготовки ми використовуємо плоскі вироби на термопластичній основі, яким можна надавати різні форми. Виготовлення устілок здійснюється під впливом високих температур, формування йде по стопі. Індивідуальні вироби набагато ефективніше стандартних та дозволяють вирішувати поточні проблеми. Вони незамінні при відновленні після травм.

  Кому це буде корисно

  Ортопедичні устілки застосовуються для профілактики і лікування захворювань, пов’язаних з порушенням функцій зводу стопи у результаті деформацій, захворювань. Вони створюють оптимальні умови для забезпечення всіх функцій ноги, забезпечують оптимальний розподіл навантажень. Завдяки застосуванню ортопедичних устілок індивідуального типу, стопа постійно буде знаходитися в оптимальному фізіологічному положенні.

  Метод термоформовки з’явився у США, його розробкою займалися американські і німецькі фахівці. Виготовити індивідуальні ортопедичні устілки можна:

  • з натуральним покриттям (фліз, шкіра);
  • невеликої товщини (близько 2-3 мм, вона не вплине на розмір взуття);
  • з моделюванням зводу стопи і можливістю поетапного коригування форми (такі роботи складніше звичайних і, можливо, буде потрібно більше часу).

  Індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення мають пружну основу, яка не деформується при ходьбі, виконує роль амортизатора.

  Показання до носіння

  Замовляти індивідуальні ортостелькі лікарі рекомендують для корекції плоскостопості різних типів і ступенів, зниження поточних навантажень на опорні суглоби, гіпермобільному синдромі, цукровому діабеті. Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок – затребувана послуга серед пацієнтів з подагрою, реактивним і ревматоїдним артритом.

  Є моделі для дітей та дорослих, вартість дитячих трохи нижча. Носіння індивідуальних виробів рекомендовано з метою профілактики всім без винятку, але при деяких станах їх використання обов’язкове.

  ортопедические стельки ручной работы
  ортопедические стельки ручной работы
  ортопедические стельки ручной работы
  ортопедические стельки ручной работы

  Індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення у Харкові також будуть корисні вагітним жінкам. У період виношування малюка зростає навантаження на ноги за рахунок зміщення центру ваги і збільшення маси тіла. Якщо постійно відчуваєте втому, залиште замовлення на виготовлення устілок по зліпкам. Вони розвантажать ноги і хребет, швидко принесуть полегшення.

  Як зробити замовлення

  Щоб замовити індивідуальні ортопедичні устілки, зателефонуйте нам або залиште онлайн запит. Виготовлення здійснюється прямо при пацієнті і займає не більше півгодини часу. Потрібен ваш особистий візит для зняття зліпка. Обов’язковий попередній запис до центру, зателефонуйте нам і оберіть зручний для себе час.

  Записатися на консультацію

  Контакти

  Проспект Науки, 45/3 Монте-Плаза
  Ст.м. 23 Серпня
  Центр працює за попереднім записом
  Пн, Ср, Пт

   Залиште контакти і наші фахівці зателефонують вам